Eduard Wiralt etsning

Eduard Wiralt etsning
Eduard Wiralt etsning
Eduard Wiralt etsning
Eduard Wiralt etsning
Eduard Wiralt etsning
Eduard Wiralt etsning
Eduard Wiralt etsning
Eduard Wiralt etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954): "Venus", signerad och daterad G Wiralt 1932, etsning, 12x8,5 cm

742291

2020-02-26