Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1920-tal, tjugotalsklassicm, 2-lådig, profilerad skiva i svärtat trä, bl a betsad björk, dekor av intarsia, höjd ca 64, 48x95 cm
Slitage, mindre avslag
742295
2020-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här