Byrå 1920-tal

Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1920-tal, tjugotalsklassicm, 2-lådig, profilerad skiva i svärtat trä, bl a betsad björk, dekor av intarsia, höjd ca 64, 48x95 cm

Slitage, mindre avslag

742295

2020-02-27