Fat på fot Kina

Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT PÅ FOT, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets början, quatrefoil, dekor i emaljfärger samt underglasyrblått, längd ca 28 cm

Den ena med omfattande slitage

742303

2020-02-29