Sven Lidberg litografier

Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): (4), färglitografier, signerade och numrerade, ca 17x36 samt 36x16 cm

742336

2020-02-26