P-O Netterblad

P-O Netterblad
P-O Netterblad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

P-O NETTERBLAD, akvarell, landskap, signerad, bildmått 46x35 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

742340

2020-03-07