Paul Klee

Paul Klee
Paul Klee

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL KLEE (1879-1940), efter: "Sommeil d´hiver", signerad i trycket Klee, 1938, Verve no 3, färglitografi, bildmått ca 23x34 cm

742346

2020-02-26