Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
C. BLACKLOCK (England, ***-ca 1893): In the Pie Field, Worcestershire, signerad och daterad C. Blacklock 1884,olja på duk, 41 x 61,5 cm
742352
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här