Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
C. BLACKLOCK (England, ***-ca 1893): In the Pie Field, Worcestershire, signerad och daterad C. Blacklock 1884,olja på duk, 41 x 61,5 cm
Zustandsbeschreibung
742352
2020-03-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner