C. Blacklock, In the Pie Field, Worcestershire

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

C. BLACKLOCK (England, ***-ca 1893): In the Pie Field, Worcestershire, signerad och daterad C. Blacklock 1884,olja på duk, 41 x 61,5 cm

Zustandsbeschreibung

742352

2020-03-08