Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934-2019): böcker, 2 st, "Arbeten 1985-1987" samt "Grafik 1952-2008", varav den första innehåller två färglitografier, stämplade a tergo bildmått 31x23 cm

742358

2020-02-26