Gunilla Mann färglitografi
2020-03-03
742363
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNILLA MANN (född 1947), "Käcka Alfacyklister i Lund", signerad Gunilla Mann, numrerad 239/360, färglitografi, m0tivmått ca 27 x 37 cm