Hans Agne Jakobsson takarmatur Markaryd

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd 1960-tal, stomme i mässing med sex ljusarmar, höjd 155 cm, diameter 70 cm

slitage

742374

2020-03-15