Matbord
2020-02-28
742382
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1960-tal, fanerad i teak, ben i ek, utfällbar skiva, Danmark, höjd 72, 90x90 cm utfällt 180 cm
Fläckar, bruksslitage