Rolf Palm Mölle miniatyr

Rolf Palm Mölle miniatyr
Rolf Palm Mölle miniatyr
Rolf Palm Mölle miniatyr
Rolf Palm Mölle miniatyr
Rolf Palm Mölle miniatyr
Rolf Palm Mölle miniatyr

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLF PALM, (1930-2018): vas, glaserat stengods, signerad samt otydligt daterad,höjd ca 5,5 cm

742390

2020-03-01