Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRÅLKASTARE, Scenbelysning, 1900-talet, Strand Electric, svartlackerad, mått ca 27 x 20 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
repor, slitage
742393
2020-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här