Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
JOAKIM PALMQVIST (1900-tal): "Familjeporträtt", olja på masonit, monogramsignerad, a tergo etikett med namn och titel, ca 105x149 cm
742408
2020-03-03