Joakim Palmqvist oljemålning

Joakim Palmqvist oljemålning
Joakim Palmqvist oljemålning
Joakim Palmqvist oljemålning
Joakim Palmqvist oljemålning
Joakim Palmqvist oljemålning
Joakim Palmqvist oljemålning
Joakim Palmqvist oljemålning
Joakim Palmqvist oljemålning
Joakim Palmqvist oljemålning
Joakim Palmqvist oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

JOAKIM PALMQVIST (1900-tal): "Familjeporträtt", olja på masonit, monogramsignerad, a tergo etikett med namn och titel, ca 105x149 cm

742408

2020-03-03