Carl Bille oljemålning

Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL BILLE (Danmark, 1815-1898), Linjeskepp, signerad Carl Bille, olja på duk, ca 37 x 64 cm

742447

2020-03-10