Väggtavla Sylvia Leuchovius unikat

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS (1915-2003), väggtavla, unikat, Rörstrand, 60-tal, glaserat stengods, reliefdekor av fågel, signerad "S. Leuchovius, ca 18x23 cm

742450

2020-02-26