Erik Jerken oljemålning

Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Sarajevo, signerad och daterad Jerke 1930, olja på pannå, ca 59x45 cm

742453

2020-02-26