Väggtavla Sylvia Leuchovius

Väggtavla Sylvia Leuchovius
Väggtavla Sylvia Leuchovius
Väggtavla Sylvia Leuchovius
Väggtavla Sylvia Leuchovius
Väggtavla Sylvia Leuchovius
Väggtavla Sylvia Leuchovius

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS (1915-2003), väggtavla, Rörstrand, glaserat stengods, signerad och signerad SL och numrerad i trycket a tergo, 413/800, ca 25x42 cm

742454

2020-02-26