Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Karin", fåtölj, för DUX, omkring 1970/80-tal, ursprungligen formgiven 1969, kromad underede stomme, på hjulfötter, klädsel i skinn, sitthöjd ca 36 cm
Bruksslitage
742469
2020-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här