Bruno Mathsson Karin fåtölj Dux

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Karin", fåtölj, för DUX, omkring 1970/80-tal, ursprungligen formgiven 1969, kromad underede stomme, på hjulfötter, klädsel i skinn, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage

742469

2020-03-06