Sebastian Del Piombo efter oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEBASTIAN DEL PIOMBO, efter, porträtt av of La Fornarina, 1800-tal, olja på duk, ca 64x53 cm

Stor skada i form av perforering, två mindre, krackelyr

742474

2020-03-03