Ann-Marie Jönsson

Ann-Marie Jönsson
Ann-Marie Jönsson
Ann-Marie Jönsson
Ann-Marie Jönsson
Ann-Marie Jönsson
Ann-Marie Jönsson
Ann-Marie Jönsson
Ann-Marie Jönsson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANN-MARIE JÖNSSON (1937-2009): Blomsterstilleben, monogramsignerad AMJ 96, olja på duk, ca 80x71 cm

Duken lös t i ramen, tavelbelysning monterad

742479

2020-03-03