Ann-Marie Jönsson trädgårdsmotiv

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANN-MARIE JÖNSSON (1937-2009): Blommande trädgård, monogramsignerad AMJ 91, olja på duk, ca 81x80 cm

Duken lös i ramen, tavelbelysning monterad

742481

2020-03-03