Maria Boczewska

Maria Boczewska
Maria Boczewska
Maria Boczewska
Maria Boczewska
Maria Boczewska
Maria Boczewska

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

MARIA BOCZEWSKA (född 1940): "Höstallé", signerad Maria Boczewska, a tergo betitlad, olja på duk monterad på papp, oval, ca 40x30 cm

742484

2020-03-03