Karmstolar 1800-tal
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, sekelskiftet 1800/1900, gustaviansk stil, rikligt skuren och förgylld dekor, klädda i GP & J Bakers "Peony & blossom", sitthöjd ca 45 cm
Nyligen omtapetserade
Enstaka lagning
742485
2020-02-26