Karmstolar 1800-tal

Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal
Karmstolar 1800-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, sekelskiftet 1800/1900, gustaviansk stil, rikligt skuren och förgylld dekor, klädda i GP & J Bakers "Peony & blossom", sitthöjd ca 45 cm

Nyligen omtapetserade

Enstaka lagning

742485

2020-02-26