Barbie med tillbehör
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTEL BARBIE DOCKA MED TILLBEHÖR, 1960-tal, bestående av blond ponytail med ställning,en stor mängd kläder samt diverse tillbehör, bl.a hammock, hund, babydocka, skor, väskor, mm, dessutom medföljer Barbie plastväska
Barbie med ärgade öron, enstaka skador förekommer
742492
2020-02-29