Barbie med tillbehör

Barbie med tillbehör
Barbie med tillbehör
Barbie med tillbehör
Barbie med tillbehör
Barbie med tillbehör
Barbie med tillbehör
Barbie med tillbehör
Barbie med tillbehör

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTEL BARBIE DOCKA MED TILLBEHÖR, 1960-tal, bestående av blond ponytail med ställning,en stor mängd kläder samt diverse tillbehör, bl.a hammock, hund, babydocka, skor, väskor, mm, dessutom medföljer Barbie plastväska

Barbie med ärgade öron, enstaka skador förekommer

742492

2020-02-29