Mats Åkerman oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATS ÅKERMAN (född 1956): "D43 Sydöstra Goi ´Slaktaren´ Fado Breda gata", olja på pannå, a tergo signerad och daterad Mats Åkerman 2011, ca 20x28 cm, katalog medföljer
Tema:
Nutida konst, ett urval
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se
742494
2020-04-12