Mats Åkerman oljemålning

Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS ÅKERMAN (född 1956): "D43 Sydöstra Goi ´Slaktaren´ Fado Breda gata", olja på pannå, a tergo signerad och daterad Mats Åkerman 2011, ca 20x28 cm, katalog medföljer

Tema:
Nutida konst, ett urval

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

742494

2020-04-12