Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALBERT CONTRERAS(USA, 1933-2017): abstrakt komposition, monogramsignerad och daterad 1961 a tergo, olja på duk, 95x95 cm
Oramad med mindre slitage kring duk vid spännramens kanter
742501
2020-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här