Vas Carlos Pebaqué
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARLOS R PEBAQUE, (2) vaser, Sjöhyttan samt Gulaskruf, dekor av röd figur respektive med fiskar, signerade "Carlos R Pebaqué Gullaskruf 98 unik samt respektive "Sjöhyttan 96", höjd ca 14-15 cm.
Visst slitage vid undersida
742513
2020-03-03