Vas Carlos Pebaqué

Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué
Vas Carlos Pebaqué

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARLOS R PEBAQUE, (2) vaser, Sjöhyttan samt Gulaskruf, dekor av röd figur respektive med fiskar, signerade "Carlos R Pebaqué Gullaskruf 98 unik samt respektive "Sjöhyttan 96", höjd ca 14-15 cm.

Visst slitage vid undersida

742513

2020-03-03