Krögarhuset koppar

Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar

Klubbat för:

5 800 SEK

5 000 SEK

KRÖGARHUSET, 18 dlr, koppar, kastruller, stekpannor, formar mm, koppar, 1900-talets andra hälft/slut, detaljer i mässing, invändigt förtennade, längd (diameter) exkl. hänklar ca 7,5-31 cm, delvis med garantietiketter medföljer

Framstår som oanvända, mindre slitage

742530

2020-02-27