Krögarhuset koppar
Klubbat för:
5 800 SEK
5 000 SEK
KRÖGARHUSET, 18 dlr, koppar, kastruller, stekpannor, formar mm, koppar, 1900-talets andra hälft/slut, detaljer i mässing, invändigt förtennade, längd (diameter) exkl. hänklar ca 7,5-31 cm, delvis med garantietiketter medföljer
Framstår som oanvända, mindre slitage
742530
2020-02-27