Trädgårdsmöbel aluminium

Trädgårdsmöbel aluminium
Trädgårdsmöbel aluminium
Trädgårdsmöbel aluminium
Trädgårdsmöbel aluminium
Trädgårdsmöbel aluminium
Trädgårdsmöbel aluminium
Trädgårdsmöbel aluminium
Trädgårdsmöbel aluminium

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 dlr., aluminium, 1900-tal, vitmålad, sitthöjd ca 41, bordets höjd 65, diameter 69 cm

Slitage, färgbortfall

742533

2020-02-28