Skänkskåp allmoge

Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNKSKÅP, furu, 17/1800-tal, beslag i mässing, höjd ca 207, 115x46 cm

Avlutat, sprickor, maskstunget, slitage, kompletterat

742540

2020-02-28