Skänk Senempire

Skänk Senempire
Skänk Senempire
Skänk Senempire
Skänk Senempire
Skänk Senempire
Skänk Senempire
Skänk Senempire
Skänk Senempire
Skänk Senempire
Skänk Senempire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets första hälft, senempire, bemålad, höjd ca 122, 110x42 cm

Senare bemålning, bytta delar, sprickor, slitage

742543

2020-02-28