Ljusstakar 1800-tal brons

Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, brons, förgyllda, dekor av gripar med lejonfötter, höjd ca 32,5 cm, höjd med skärm höjd ca 50 cm

Elektrifierade, renoverade/omgjorda till bordslampor

742552

2020-02-27