Klubbat för:
1 000 SEK
1 200 SEK
ULF WAHLBERG (född 1938-2014): ´´Sun Valley´´, signerad o daterad -73, provtryck, färglitografi, bladmått ca 51x61 cm, oramad
Fläck i marginalen
742556
2020-02-27