Vas glas Alvar Alto Iittala 3031

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALVAR AALTO, vas, Iittala, glas, modellnr 3031, sannolikt 1950-/1960-tal, signerad Alvar Aalto 3031, etikettmärkt, höjd ca 30 cm

742568

2020-02-29