Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, serveringsvagn, fanerad i mahogny, 1950-tal, detaljer i mässing, avtagbar bricka (skiva), höjd ca 60, längd 70 cm
Torkade hjul, mindre bitar borta
742571
2020-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här