Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, s.k. Butlers tray, fanerat i idegran, oval avtagbar skiva med klaffar och infällda handtag, höjd ca 50, 135x92 cm
Smärre slitage
742605
2020-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här