Soffbord Butlers tray

Soffbord Butlers tray
Soffbord Butlers tray
Soffbord Butlers tray
Soffbord Butlers tray
Soffbord Butlers tray
Soffbord Butlers tray
Soffbord Butlers tray
Soffbord Butlers tray

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, s.k. Butlers tray, fanerat i idegran, oval avtagbar skiva med klaffar och infällda handtag, höjd ca 50, 135x92 cm

Smärre slitage

742605

2020-02-28