Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, fanerad i valnöt, 1900-talets mitt, 5 lådor, Svensk Möbelindustri, beslag i mässing, höjd ca 97, 38X67 cm

Slitage, repor

742610

2020-02-28