Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN PALMQVIST, vas, Orrefors 1960-tal, Kraka, dekor av nätmönster i blått och gult med små luftbubblor, signerad ORREFORS Kraka Pu 411 Sven Palmqvist, modellen formgiven 1959
742619
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här