Max Papart färgcarborundum

Max Papart färgcarborundum
Max Papart färgcarborundum

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad 10/90, färgcarborundum, 67x50 cm

Ej examinerad ur ram

742682

2020-03-04