Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad 50/95, färgcarborundum, 65x52 cm
Ej examinerad ur ram
742687
2020-03-04