Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARJATTA SARASALO (född 1930): "Blå dag", signerad Marjatta Sarasalo, 162/360, färglitografi, ca 55x53 cm
Ej examinerad ur ram
742693
2020-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här